January 2018

Pengerusi
:
En Mustaffa b Chik (Pengetua)
Timb. Pengerusi
:
En Hashim b Jusoh (PK Pentadbiran)
Naib Pengerusi  1
:
Datin Hjh Rohani bt Hasan (PK Hal Ehwal Murid)
Naib Pengerusi  2
:
En Mokhtar b Wan Salleh (PK Kokurikulum)
Naib Pengerusi 3
:
En Ab Rahim b Mohd Noor (PK Tingkatan 6)
Setiausaha
:
Pn Siti Nazipah bt Mohamad Nawi
Pen Setiausaha
:
Pn Nur Hidayah bt Hamzan
AJK
:

:
:

:
:

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
Wan Rushdi b Wan Salleh
(GK Teknik & Vokasional/Penyelaras UKA T2)
Pn Fatiah bt Che Hashim(GK Bahasa/Penyelaras UKA T3)
Pn Shadiah bt Mohamed
(GK Pendidikan Islam/Penyelaras UKA T1)
En Mohd Rosli b Idris(GK Kemanusiaan/Penyelaras UKA T5)
En Muhammad Zakuan b Ab Hamid
(GK Sains Matematik/Penyelaras T4)
Pn Nor Aini bt Mohd Nor (Kaunselor)
Pn Nik Norhaizan bt Nik Yusoff (Kaunselor)
En Mohd Sayyidi b Zakaria (Penyelaras UKA STPM)
En Mad Nawi b Che Harun (KP Bahasa Melayu)
Pn Emily bt Zailani (KP Bahasa Inggeris)
En Mohd Hang Tuah b Ismail (GC Pend Islam/KP P.Islam)
Pn Afifah bt Yusoff (KP Pendidikan Syariah Islam)
Pn Habshah bt Hj Daud (KP Pendidikan Quran&Sunnah)
Pn Nik Ainun bt Nik Jaafar (KP KKQ)
En Hasnan b Jusoh (KP Sejarah)
Pn Murni bt Mohd Nawi (KP Geografi)
Pn Asilawati bt Jusoh (KP Pend Sivik&Kenegaraan)
Pn Tee Mazliza bt Mohamad Zin (KP Pend Jasmani&Kesihatan)
En Abdul Faiz Arsyad b Abdullah (KP Pendidikan Seni Visual)
Pn Rafidah bt Rafi (KP Sains Tulen)
Pn Suzana bt Mat Jusoh (KP Sains)
Pn Azizawati bt Mohd Zainun (KP Matematik Tambahan)
En Mohd Letfinuddin b Abdullah (KP Matematik)
Pn Nurdiyana bt Kaswadi
 (KP Kemahiran Hidup/Reka Bentuk&Teknologi)
En Wan Zaharudin b Wan Zakaria (KP Asas Sains Komputer)
Pn Nur Azela bt Ab Mustapha (KP PA/Ekonomi Asas)
En Mohd Tarmizi b Mat Salleh(SU Peperiksaan)
Pn Nor Asiah bt Jusoh (SU STPM)
Pn Noor Aniza bt Mohd Salleh (SU SPM)
Pn Faridah bt Abd Rahman (SU PT3)
Pn Rohaida bt Abas (SU PBS)
En Omar Hamdan bt Mohamed (Penyelaras IT)
Pn Azimah bt Yaacob (Guru Perpustakaan & media)
En Zulkiefli b Abd Rahman (Penyelaras Jadual Waktu)




Pengerusi
·       En. Mustaffa b Chik {Pengetua)
Timbalan Pengerusi
·       En. Hashim b Jusoh (PK Pentadbiran)
Naib Pengerusi 1
·       Pn. Rohani bt Hasan (PK Hal Ehwal Murid)
Naib Pengerusi 2
·       En. Mokhtar b Wan Salleh (PK Kokurikulum)
Naib Pengerusi 3
·       En. Abd Rahim b Mohd Noor (PK Tingkatan 6)
Setiausaha
·       Pn. Nik Norhaizan bt Nik Yusoff
AJK
·       Pn. Fatiah bt Che Hashim (GK Bahasa)
·       En. Wan Rusdi b Wan Salleh (GK Teknik Vokasional)
·       Pn Shadiah bt Mohamed (GK Pendidikan Islam)
·       En. Mohd Rosli b Idris (GK Kemanusiaan)
·       En. Muhammad Zakuan b Ab. Hamid (GK Sains Matematik)
·       (Ketua Pembantu Tadbir)

Contact Form

Name

Email *

Message *

Theme images by billnoll. Powered by Blogger.